اسلایدر SLIDER

 

اسلایدر ، ریلی برای حرکت یکنواخت دوربین فیلم برداری یا عکاسی بر روی آن است . این دستگاه نقش بسیار زیادی در خلق کلیپ های زیبای ویدئویی و فیلم برداری از مجلاس دارد . استودیو باراد آریا برای خلق کلیپ های خاص برای عروس و دامادهای خود از اسلایدر استفاده می کند . اسلایدر در یک بازه ی زمانی خاص با کنترل دوربین در جهت های متفاوت کار تصویر برداری را انجام می دهد و تصاویری زیبا ارائه می دهد .
 

اسلایدرها تصاویری به زیبایی ریل شاریو های سینمایی به شما خواهند داد . علاوه بر این با کمک دستگاه اسلایدر و سامانه ی تایم لپس می توان تصاویر مرور زمان و کلیپ های پویا بسیار زیبایی خلق کرد . با تنظیم دوربین بر روی بازه های زمانی خاص و در جهت 360 درجه و یا حرکت عمودی و افقی ، عمل عکاسی و یا فیلم برداری انجام شده و در نهایت با نمایش این مستندات با سرعت بالا می توان تغییراتی همچون رشد یک گیاه ، ساختن یک ساختمان ، تغییرات چند شبانه روز یک خیابان و ...  را به تصویر کشید . کنترل از راه دور این سیستم بر روی یک حالت فیلم برداری و چهار حالت عکاسی قابل تنظیم است . به کمک نرم افزار های اندروید و با نصب بر روی گوشی و یا نرم افزار های مخصوص ویندوز می توان حرکت خودکار اسلایدر را کنترل و تنظیم کرد . همچنین در ضبط تصاویر تایم لپس در محیط های باز و در ساعات مختلف شبانه روز می توان نوردهی در ساعت روز و شب را نیز تنظیم کرد .
 

بنا به مدل اسلایدر می توان دوربین هایی با وزن 8 تا 10 کیلوگرم قرار داد و همچنین فیلم برداری بدون لرزش و بسیار دقیق با لنزهای واید تا تله امکان پذیر است . فیلم بردار به راحتی می تواند از راه دور به وسیله ی جوی استیک حرکات دوربین را کنترل کرده و با خلق افکت های متنوع ، کلیپ مورد نظر خود را به تصویر بکشد . طول اسلایدر از 70 سانتی متر تا  1 متر و نیم بوده و قدرت مانور دوربین در این بازه میسر خواهد بود .
 

برای مکان های غیر هموار به راحتی می توان با کمک پیچ های قفل شونده و دو عدد سه پایه تزار ریل را تنظیم کرد و در هر موقعیتی تصاویری بدون ضبط دستی داشت . البته نیازی به تراز افقی ریل وجود ندارد ، به طوری که می توان ریل را در حالت عمودی یا سطوح شیب دار نیز تنظیم کرد . اسلایدر مجهز به سیستم ترمز برای جلوگیری از سقوط دوربین در سطوح شیب دار و یا عمودی طراحی شده است . همچنین بی صدا بودن موتور اسلایدر در حرکت ، جای هرگونه نگرانی برای صدای اضافی در فیلم برداری را از بین می برد .

تمام تجهیزات و اسلایدر با سرعت و زمان اندک قابل تنظیم و سرهم کردن است . جنس اسلایدر به خاطر سبک و قابل حمل بودن آن از آلومینیوم ساخته شده است . باطری موتور اسلایدر را می توان برای
4 ساعت موردش استفاده قرار داد . 

تمامی  خدمات ارائه شده توسط استودیو باراد آریا با تجهیزات به روز و بالاترین دانش تخصصی از جانب ارائه دهندگان خدمات است .


 

همچنین ببینید :

آلبوم نمونه کار استودیو باراد

کلیپ نمونه کار استودیو باراد

کلیپ های آموزش عکاسی استودیو باراد 

نظر عروس و داماد ها  درباره ی استودیو بارادنظرات

جهت ارسال نظر لطفا ورود یا ثبت نام نمایید

مطالب مرتبط

goprocamera دوربین گوپرو یا

goprocamera دوربین گوپرو یا

بیشتر بخوانید
DJI Osmo دوربین اوسمو یا

DJI Osmo دوربین اوسمو یا

بیشتر بخوانید
صدابرداری فوق حرفه ای مراسم توسط بوم صدا

صدابرداری فوق حرفه ای مراسم توسط بوم صدا

بیشتر بخوانید