صدابرداری فوق حرفه ای مراسم توسط بوم صدا

 

اگر از اساتید کار تصویر در مورد صدا بپرسید ، مطمئنا به شما خواهند گفت که صدا در واقع روح تصویر است . صدا و بعد تصویر به ترتیب روح و جسم یک پروژه محسوب می شوند . تلاش برای داشتن تصویر خوب و با کیفیت بدون در نظر گرفتن صدای حرفه ای ، شاید کار بیهوده ای به نظر بیاید .

پیشنهاد ما به عروس و داماد این است که به صدای مراسم خود توجه ویژه ای داشته باشند . صدابرداری مراسم در واقع عملیاتی است که از تمام قسمت های مراسم به صورت لاین های مجزا صدابرداری می شود و به عبارتی قبل از ادیت تصویر ، صدای کار ادیت می شود که با کیفیت مناسب روی تصاویر قرار گیرد .

صدابرداری با بوم صدا توسط میکروفن های یقه ای یا 
HF microphone از مراسم عقد شروع می شود که صدای عاقد ، عروس ، داماد و صدای محیط به صورت کلی Ambiance را توسط میکسر حرفه ای ضبط کرده و در نهایت به وسیله ی نرم افزارهای حرفه ای صدابرداری ادیت شده و بر روی تصویر قرار می گیرند .
 

صدابرداری قسمت دیگر مراسم که به وسیله ی بوم صدا انجام می شود و دارای اهمیت ویژه ای بوده ، پیست رقص مراسم است . در این قسمت نیز صدابرداری به وسیله ی بوم صدا از زوایای مختلف انجام می شود که شامل صدای موزیک و صدای میهمان ها است .
در هنگام استفاده از بوم صدا نیازی به نگرانی بابت دیده شدن میکروفون در فیلم ، افت کیفیت صدا بر روی تصویر نخواهید داشت . این نوع صدابرداری بوم صدا مانند صدابرداری فیلم ها دارای بوم بزرگ نیست و نیاز به فضای زیادی ندارد .
همان اندازه که به کیفیت تصویر اهمیت می دهید باید به صدا نیز اهمیت داد . یک تصویر
Full HD و صدابرداری دالبی در کنار هم یکی از بهترین روزهای زندگی شما را جاودانه خواهد کرد .

تمامی  خدمات ارائه شده توسط استودیو باراد آریا با تجهیزات به روز و بالاترین دانش تخصصی از جانب ارائه دهندگان خدمات است .

 

همچنین ببینید :

آلبوم نمونه کار استودیو باراد

کلیپ نمونه کار استودیو باراد

کلیپ های آموزش عکاسی استودیو باراد 

نظر عروس و داماد ها  درباره ی استودیو بارادنظرات

جهت ارسال نظر لطفا ورود یا ثبت نام نمایید

مطالب مرتبط

goprocamera دوربین گوپرو یا

goprocamera دوربین گوپرو یا

بیشتر بخوانید
DJI Osmo دوربین اوسمو یا

DJI Osmo دوربین اوسمو یا

بیشتر بخوانید
صدابرداری فوق حرفه ای مراسم توسط بوم صدا

صدابرداری فوق حرفه ای مراسم توسط بوم صدا

بیشتر بخوانید