حلقه ی ازدواج را چگونه انتخاب کنیم ؟

مهم ترین هدیه ی ازدواج و نشانه ی تعهد و عشق شما به همسرتان مطمئنا حلقه ی ازدواج خواهد بود . حلقه ی ازدواجتان همیشه همراهتان است ، پس برای خرید آن زمان صرف کنید و به نکته های زیر توجه کنید . مدل های مختلف حلقه را در آلبوم حلقه ی ازدواج ببینید .
 

 1. حلقه های ساده ، زیبا و همیشگی هستند . در انتخاب حلقه به این موضوع دقت کنید که این حلقه را برای همیشه خواهید داشت . یک حلقه ی ساده ، حلقه دارای یک ردیف نگین و یا تک نگین درشت انتخابی درست و همیشگی خواهد بود .
   
 2. اگر به حلقه هایی که دارای نگین هستند علاقه دارید حتما به نحوه ی قرارگیری نگین ها دقت کنید . نگین ها باید در خود حلقه جاگرفته باشند و دارای قاب نگهدارنده باشند در غیر این صورت نگین ها به مرور زمان از حلقه جدا خواهند شد .
   
 3. توجه کنید که حلقه ی شما از نظر حجمی سنگین و یا خیلی سبک و نازک نباشد .
   
 4. بهتر است حلقه های خود را ست بخرید.
   
 5. حلقه ی فیت انگشت و یا تنگ نخرید . به فکر بزرگ کردن حلقه نیز نباشید چراکه خیلی از حلقه هایی که دارای نگین هستند با بزرگ کردن سایز آن ها امکان ریختن نگین ها وجود دارد .
   
 6. معمولا نگین های حلقه تعداد کم و از جواهر هستند . اگر نمی خواهید بابت نگین جواهر ، هزینه ی بیشتری پرداخت کنید بهتر است حلقه ی بدون نگین و یا دارای نگین های معمولی خریده و یا از سنگ های رنگی برای کار بر روی حلقه ی ازدواجتان استفاده کنید .
   
 7. حلقه ها معمولا تک رنگ هستند . اگر به دنبال خاص بودن حلقه هستید نوع دو رنگ آن را انتخاب کنید .
   
 8. اگر می خواهید جنس حلقه ی شما پلاتین باشد حتما توجه کنید که حلقه ی شما آب طلا نبوده و حتما جنس آن پلاتین باشد . هزینه ی این نوع حلقه ها تقریبا دو برابر طلا خواهد بود .
   
 9. در نهایت اگر حلقه ی مورد نظرتان را در پشت ویترین مغازه های طلا فروشی پیدا نکردید ، می توانید مدل حلقه و ایده های خودتان را با یک طلاساز در میان گذاشته و حلقه های خاص و منحصر به خود را سفارش دهید .
   
 10. حک کردن نام همسر و تاریخ ازدواج در هر دو حلقه آن را خاص شما خواهد کرد .
   
 11. بعد از چند سال استفاده حلقه و کلا هر نوع طلا شفافیت و زیبایی خود را از دست خواهند داد . برای بازگرداندن زیبایی روز اول می توانید آن ها را به یک طلا ساز و یا طلا فروش برای آبکاری بدهید .نظرات

جهت ارسال نظر لطفا ورود یا ثبت نام نمایید

مقالات مرتبط

کفش عروسی مناسب چه ویژگی هایی دارد ؟

کفش عروسی مناسب چه ویژگی هایی دارد ؟

بیشتر بخوانید
راهنمای انتخاب تاج عروس

راهنمای انتخاب تاج عروس

بیشتر بخوانید
انتخاب کیک عروسی و شیرینی مراسم

انتخاب کیک عروسی و شیرینی مراسم

بیشتر بخوانید