حلقه ی ازدواج را چگونه انتخاب کنیم ؟

مهم ترین هدیه ی ازدواج و نشانه ی تعهد و عشق شما به همسرتان مطمئنا حلقه ی ازدواج خواهد بود . حلقه ی ازدواجتان همیشه همراهتان است ، پس برای خرید آن زمان صرف کنید و به نکته های زیر توجه کنید . مدل های مختلف حلقه را در آلبوم حلقه ی ازدواج ببینید .
 

 1. حلقه های ساده ، زیبا و همیشگی هستند . در انتخاب حلقه به این موضوع دقت کنید که این حلقه را برای همیشه خواهید داشت . یک حلقه ی ساده ، حلقه دارای یک ردیف نگین و یا تک نگین درشت انتخابی درست و همیشگی خواهد بود .
   
 2. اگر به حلقه هایی که دارای نگین هستند علاقه دارید حتما به نحوه ی قرارگیری نگین ها دقت کنید . نگین ها باید در خود حلقه جاگرفته باشند و دارای قاب نگهدارنده باشند در غیر این صورت نگین ها به مرور زمان از حلقه جدا خواهند شد .
   
 3. توجه کنید که حلقه ی شما از نظر حجمی سنگین و یا خیلی سبک و نازک نباشد .
   
 4. بهتر است حلقه های خود را ست بخرید.
   
 5. حلقه ی فیت انگشت و یا تنگ نخرید . به فکر بزرگ کردن حلقه نیز نباشید چراکه خیلی از حلقه هایی که دارای نگین هستند با بزرگ کردن سایز آن ها امکان ریختن نگین ها وجود دارد .
   
 6. معمولا نگین های حلقه تعداد کم و از جواهر هستند . اگر نمی خواهید بابت نگین جواهر ، هزینه ی بیشتری پرداخت کنید بهتر است حلقه ی بدون نگین و یا دارای نگین های معمولی خریده و یا از سنگ های رنگی برای کار بر روی حلقه ی ازدواجتان استفاده کنید .
   
 7. حلقه ها معمولا تک رنگ هستند . اگر به دنبال خاص بودن حلقه هستید نوع دو رنگ آن را انتخاب کنید .
   
 8. اگر می خواهید جنس حلقه ی شما پلاتین باشد حتما توجه کنید که حلقه ی شما آب طلا نبوده و حتما جنس آن پلاتین باشد . هزینه ی این نوع حلقه ها تقریبا دو برابر طلا خواهد بود .
   
 9. در نهایت اگر حلقه ی مورد نظرتان را در پشت ویترین مغازه های طلا فروشی پیدا نکردید ، می توانید مدل حلقه و ایده های خودتان را با یک طلاساز در میان گذاشته و حلقه های خاص و منحصر به خود را سفارش دهید .
   
 10. حک کردن نام همسر و تاریخ ازدواج در هر دو حلقه آن را خاص شما خواهد کرد .
   
 11. بعد از چند سال استفاده حلقه و کلا هر نوع طلا شفافیت و زیبایی خود را از دست خواهند داد . برای بازگرداندن زیبایی روز اول می توانید آن ها را به یک طلا ساز و یا طلا فروش برای آبکاری بدهید .نظرات

جهت ارسال نظر لطفا ورود یا ثبت نام نمایید

مقالات مرتبط

انتخاب کیک عروسی و شیرینی مراسم

انتخاب کیک عروسی و شیرینی مراسم

بیشتر بخوانید
دسته گل عروسی را به دقت انتخاب کنید

دسته گل عروسی را به دقت انتخاب کنید

بیشتر بخوانید
انتخاب باغ یا تالار عروسی مناسب

انتخاب باغ یا تالار عروسی مناسب

بیشتر بخوانید