عکاسی با موبایل

درست است که برای ثبت یک عکس عالی داشتن دوربین های حرفه ای و بزرگ بهتر است اما این دانش شماست که باعث می شود خلاقیت خود را با هر دوربینی به نمایش بگذارید . پس گوشی موبایل خود را بردارید و برای عکاسی با موبایل آماده شوید .

 

 • برای عکاسی با موبایل بهتر است مانند یک طراح دکوراسیون از علم رنگ ها باخبر باشید . عکسی که دارای رنگ های کنار هم مثله آبی فیروزه ای ، سبز پررنگ ، سبز روسن و زرد باشد مطمئنا یک عکس چشم نواز محسوب می شود رنگ های روبروی هم ، رنگ های کنار و رنگ های هم گروه زیبایی خاصی به عکس خواهند داد . این ترکیب رنگ ها را می توان در طبیعت یافت برای همین است که عکس های طبیعت همیشه زیبا به نظر می رسند . برای عکاسی با موبایل به صورت حرفه ای توجه به ترکیب رنگ ها امری ضروری است .
   
 • عکاسی با موبایل از داخل ماشین ، زمانی که از سوژه های کنار جاده عکس می گیرید راضی کننده نخواهد بود چرا که حرکت دوربین مانع از ثبت عکسی با کیفیت می شود . پس بهتر است دوربین موبایل خود را در حالت پانوراما گذاشته و شروع به عکاسی با موبایل کنید .
   
 • معمولا زوم دوربین گوشی ها به خوبی دوربین های حرفه ای نیست . اگر برای عکاسی نیاز به زوم قوی تری دارید می توانید از لنز زوم موبایل استفاده کنید . وسیله ای که مانند یک لنز بر روی دوربین گوشی قرار می گیرد و عکاسی با موبایل را برایتان خوشایند تر خواهد کرد .
   
 • با استفاده از مقوا برای گوشی خود سه پایه طراحی کنید و عکاسی با موبایل را با ثبت عکس هایی بدون لرزش و کاملا شفاف تجربه کنید .
   
 • می توانید عکاسی با موبایل از زیر آب و یا عکس گرفتن نیمی از آب و نیمی از خشکی را نیز تجربه کنید . دوربین خود را روی تایمر گذاشته ، گوشی را درون یک لیوان شیشه ای قرار دهید به طوری که دوربین به سمت پایین باشد  و آن را کمی داخل آب فرو ببرید . به جز رودخانه و دریا در دسترس ترین مورد چاله های آب بوجود آمده بعد از باران است .
   
 • برای لذت بردن از عکاسی با موبایل می توانید از برنامه هایی که مخصوص عکاسی هستند و برای سیستم عامل گوشی شما وجود دارد استفاده کنید .
   
 • عکاسی با موبایل و داشتن عکس های هوایی غیر ممکن نیست ، زمانی که دوربین شما دارای ریموت برای کنترل از راه دور است . ابتدا یک بادکنک که با گاز هلیوم پر شده تهیه کنید و آن را با یک نخ ماهیگیری بلند که سر دیگر آن در دستتان است ببندید . گوشی خود را جدا از آن و با یک نخ دیگر محکم به بادکنک متصل کنید . دوربین و بادکنک را تا جایی که دوست دارید به آسمان بفرستید . حالا به وسیله ی ریموتی که در دست دارید عکاسی کنید و از عکس های هوایی خود لذت ببرید .جهت ارسال نظر لطفا ورود یا ثبت نام نمایید

مقالات مرتبط

عکاسی مدلینگ

عکاسی مدلینگ

بیشتر بخوانید
عکاسی با موبایل

عکاسی با موبایل

بیشتر بخوانید
آموزش عکاسی کودکان در منزل

آموزش عکاسی کودکان در منزل

بیشتر بخوانید