عکاسی بارداری

این روزها ثبت لحظه های زیبای زندگی به بهترین شکل ممکن است . پس خانم های باردارفراموش نکنید هر چند روز به روز شکمتان بزرگ تر می شود اما هر روز به تولد فرزندتان نزدیک تر می شوید . پس برای داشتن خاطره ای از این روزها از داشتن عکس های بارداری غافل نشوید و خاطره ای از این روزهای مملو از عشق را ثبت کنید . اگر برای داشتن عکس بارداری تردید دارید بهتر است عکاسی از این دوران را انجام دهید ولی عکس ها را چاپ نکنید . اگر بعد ها از این کار پشیمان شدید به راحتی آن ها را پاک کنید و هر زمان که خواستید اقدام به چاپ آن ها کنید .

یکی از راه های ثبت بهترین عکس ها از این دوران ، آتلیه ها هستند . برای داشتن چند عکس و یا یک آلبوم خاص بارداری هم که شده به آتلیه رفته و از یک عکاسی بارداری حرفه ای بهره ببرید . بیشتر آتلیه ها عکاسی بارداری در منزل را نیز انجام می دهند پس با خیال راحت می توانید در منزل خود و در اتاق کودکتان عکس داشته باشید .

فراموش نکنید شما فقط چند کاه آخر بارداریتان را برای تهیه عکس های زیبا و خاطره انگیز دارید . پس دست دست نکنید و این عکاسی را در ماه 7 و یا 8 بارداری انجام دهید . چرا که در ماه آخر ، هم خودتان بی حوصله تر می شوید و هم کارهایی که برای به دنیا آمدن میهمان کوچکتان دارید بسیار خواهد بود و فرصتی برای عکاسی بارداری نخواهید داشت .

 

اگر امکان رفتن به آتلیه برای عکاسی بارداری فراهم نیست نگران نباشید . می توانید خودتان هم دست به کار شوید . کافی ست سری به سایت های عکاسی بارداری بزنید و از آنها ایده بگیرید . برای عکاسی بارداری خلاقیت به خرج دهید .

  • عکس های تکی با ژست های خاص و ساده یکی از سوژه های عکاسی بارداری هستند .
  • به همراه همسرتان عکس های دونفره سرشار از لبخند بگیرید .
  • می توانید یک عکس هم که شده به همراه پدر و مادرتان داشته باشید .
  • با لباس و کفش های کوچکی که برای نوزادتان تهیه کرده اید عکس بگیرید .
  • اگر فرزند دیگری دارید او را از یاد نبرید . برای او هم خوشایند خواهد بود با خواهر یا برادر آینده ش عکس داشته باشد .
  • می توانید یک گوشه ی منزل که دکور آن تغییری نمی کند یا بهتر آن است که جایی ساده را انتخاب کنید و از هر ماه بارداریتان با یک لباس عکس بگیرید . 9 عکس از 9 ماه بارداری با یک سبک بسیار جذاب خواهد بود .تنها تغییر این عکس ها بزرگ شدن هر باره ی شکمتان است و این عکس ها در کنار هم جذاب خواهد شد .
  • عکاسی بارداری را متحول کنید ، از عکاس بخواهید چند عکس از بالا از شما بگیرد .
  • همه ی عکس ها رنگی بگیرید . اگر شما هم طرفدار عکس های سیاه و سفید باشید می توانید عکس های رنگی را بعدا به آن تبدیل کنید . اما برعکس آن به صورت طبیعی امکان پذیر نیست .
  • چند دست بلوز چسبان و یا پیراهن های کوتاه و بلند برای عکاسی بارداری انتخاب کنید و در عکس ها متفاوت حاضر شوید .نظرات

جهت ارسال نظر لطفا ورود یا ثبت نام نمایید

مقالات مرتبط

عکاسی در سفر

عکاسی در سفر

بیشتر بخوانید
آموزش عکاسی کودکان در منزل

آموزش عکاسی کودکان در منزل

بیشتر بخوانید
عکاسی بارداری

عکاسی بارداری

بیشتر بخوانید